GTA-samp

www.samp-gta.wgz.cz

Hlavne postavy

Niko Bellic

Niko je přistěhovalec z jižní Evropy (Rus), který přijel do Liberty City kvůli svému bratranci Romanovi, který ho mámil svými pohádkovými maily o Americkém snu, patnácti  nadupaných autech, dvou přítelkyních a hromadou peněz. Po příjezdu zjistil, že to vše byla jen bouda a zoufalý pokus záchrany před gangstery a kliminálníky různého ražení, právě díky Nikovi. Niko také utíká před nějakým zločinem který spáchal v rodné zemi. Také se objevili informace, že Niko byl součástí mírových jednotek OSN na Balkáně, díky čemuž má vojenský výcvik.Roman ?Petronov?
Roman je Nicovým bratrancem, který se topí v dluzích, problémech, snaží se zachránit si holý život a na začátku hry je Nikovou jedinou oporou. Vlastní taxislužbu sídlící u doků na pbřeží Brokeru. Jisté herní portály o Romanovi pojednávají jako o Romanovi Petronovi, tohle příjmení zatím však není oficiálně potvrzené.


Elizabeth
Elizabeth je jedna z Hlavních postav, která se objevila v několika preview papírových časopisech ve formě artworku. Bohužel žádné bližší informace neznáme.

Jacob "Little Jacob" ?Spliff?
Jacob, přezdíváný "Little Jacob" je překupník zbraní a postupem času se stane Nikovým dobrým přítelem. Prodává 9mm, SMG a Micro SMG.

Francis McReary
McReary je zkorumpovaný policista, stejně jako Tenpenny v San Andreas nebo jako Leon McAfrrey v Liberty City Stories. Jeho vizáž doplňuje husté vousy zakrývající čtvrtinu obličeje. Podle všechno se zatím domníváme že bude nutit Nika k práci pro něj, protože ví o težkém zločinu co provedl.Tom Goldberg
Zatím nevíme další bližší informace, kromě toho že je právník a vlastní advokátní firmu Goldberg, Ligner & Shyster se vými společníky Ligner a Shyster.

 

 

  Lola 

Lola jedna z hlavních postav. Známe pouze její dabérku, je to známá zpěvačka Ruslana. bližší informace zatím nevíme.